Bioder'in size özel cilt bakım programını keşfedin..

DÜNYADA BİODER

B'IOTA Laboratuvarları arka arkaya piyasaya sunulan ve her biri farklı bir güzellik problemine çözüm bulan devrim niteliğindeki bitkisel dermokozmetik ürünleri ile ülkemizde olduğu kadar dış pazarlarda da haklı gurur kaynağı olmaktadır.

Türkiye'de 24.000'in üzerinde eczanede satışa sunulan BİODER, BİOXET olarak Ortadoğu'dan başlayarak dünya çapında ihraç edilmeye başlanan ilk B'IOTA markasıdır.

2006 yılında önce Lübnanlı kadınlarla buluşan BİODER, Ortadoğu'dan sonra Avrupa'ya da açıldı. B'IOTA Laboratuvarları, Türk dermakozmetik sektörünün öncülüğünü yaparak BİODER'i BIOXET markasıyla dünyayla buluşturdu. 2007 yılında BİODER üretiminin önemli bir bölümü ihraç edildi.

2009 yılında ise Brezilya, Şili, Fransa, İsveç, Norveç, Danimarka, Almanya, Rusya ve Slovenya da satış faaliyetlerine başlanmıştır.

Ortadoğu'dan Avustralya'ya, Avrupa'dan Amerika'ya kadar, dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen B'IOTA Laboratuvarları ürünleri, dünya çapında saç ve cilt sorunları yaşayan tüketiciler ile buluşarak, dünya markası olmak üzere ilerlemesini sürdürmekte ve gelişimini emin adımlarla devam ettirmektedir. Dünya markası olmanın getirdiği sorumlulukları çok iyi biliyor, buna göre hareket ediyoruz.

Global pazarlar için vizyonumuz hedef kitlemizin bulunduğu her pazarda ürünlerimizi bulundurup tüketicilerin istenmeyen tüy sorunlarına çözüm sağlamak ve tüketicilerin ihtiyaçlarını anlayıp değer katarken mutlu olmalarını sağlamaktır.

2010 yılı sonuna kadar Brezilya, Şili, Fransa, İsveç, Norveç, Danimarka, Almanya, Rusya ve Slovenya da pazarlama faaliyetlerine başlanacaktır.

Bir Türk Kozmetik markası olarak BİODER, dünya çapında tüketicilerin tüy problemlerine çözüm sunmaktadır.

Biota Labaratuvarları © 2017. Tüm Hakları Saklıdır.