Bioder'in size özel cilt bakım programını keşfedin..
Uzman Tavsiyeleri
Kuru bir cildiniz varsa,cildinizi nemlendirici bakımla korumaya özen gösterin.

TÜY DÖKÜCÜ KREM - ERKEKLER İÇİN

Erkekler için özel olarak geliştirilen Bioder Bio Epilation Tüy Dökücü Krem ekstra güçlü formülü ile tüylere etki eder ve hızlı bir şekilde tüyleri dökerken, içeriğindeki özel tüy azaltıcı ekstre ile tüyleri azaltır, inceltir ve daha geç çıkmasını sağlar. E vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir, ve derinlemesine nemlendirir.

Erkeklerin kıl yapısına özel formüle edilmiştir. Cilt ten renginin değişmesine neden olmaz. Cildi kurutmaz, tahriş etmez. Hoş kokulu formüle sahiptir. Kısa, sarı ve ince tüylerde dahi etkilidir. Koruyucu, paraben ve fenoksietanol içermez.

Bioder Bio Epilation Tüy Dökücü Krem’ i uygulama yapılacak bölgedeki tüylerin tamamını kapatacak şekilde kutudan çıkan spatula yardımı ile yayınız. Kremi cildinizin üzerinde tam 3 dakika boyunca bekletiniz ve sonrasında test etmek için küçük bir alanı spatula ile temizleyiniz. Krem tüylerin kolayca dökülmesini sağlamışsa kalan kısmı da temizleyiniz. Eğer henüz istediğiniz şekilde dökülmemişse 6. dakikaya kadar bekletip temizleyiniz. 6 dakika toplam uygulama süresini aşmayınız. Kremi kullandıktan sonra cildinizi bol su ile durulayınız.

Bacak, kol, koltuk altı, sırt, karın ve göğüs kullanımına uygundur.

Almanya’ nın önde gelen araştırma merkezi olan Dermatest Laboatuvarları’ da, cilt üzerinde istenmeyen herhangi bir reaksiyona ve alerjiye sebep olmadığı, dermatolojik olarak test edilmiştir.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tüy Azaltıcı Ilık Ağda

Tüy Azaltıcı Roll-on Sir Ağda Seti

TÜY AZALTICI VÜCUT KREMİ