Bioder'in size özel cilt bakım programını keşfedin..
Uzman Tavsiyeleri
Kuru bir cildiniz varsa,cildinizi nemlendirici bakımla korumaya özen gösterin.

TÜY DÖKÜCÜ KREM - HASSAS CİLTLER

Bioder Bio Epilation hassas ciltler için geliştirilmiş Tüy Dökücü Krem, tüy köküne etki eder ve tüyleri dökerken, içeriğindeki tüy azaltıcı ekstre ile tüyleri azaltır, inceltir ve daha geç çıkmasını sağlar. Allantoin ve bisabolol ile hassas ciltleri yatıştırır ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar. E vitamini ile cildi pürüzsüzleştirir, ve derinlemesine nemlendirir.

Cilt ten renginin değişmesine neden olmaz. Cildi kurutmaz, tahriş etmez. Hoş kokulu formüle sahiptir. Kısa, sarı ve ince tüylerde dahi etkilidir. Koruyucu, paraben ve fenoksietanol içermez.

Bioder Bio Epilation Tüy Dökücü Krem’ i uygulama yapılacak bölgedeki tüylerin tamamını kapatacak şekilde kutudan çıkan spatula yardımı ile yayınız. Kremi cildinizin üzerinde tam 3 dakika boyunca bekletiniz ve sonrasında test etmek için küçük bir alanı spatula ile temizleyiniz. Krem tüylerin kolayca dökülmesini sağlamışsa kalan kısmı da temizleyiniz. Eğer henüz istediğiniz şekilde dökülmemişse 5. dakikaya kadar bekletip temizleyiniz. 5 dakika toplam uygulama süresini aşmayınız. Kremi kullandıktan sonra cildinizi bol su ile durulayınız. Bacak, kol, koltuk altı ve bikini bölgesinde kullanıma uygundur.

Almanya’ nın önde gelen araştırma merkezi olan Dermatest Laboatuvarları’ da, cilt üzerinde istenmeyen herhangi bir reaksiyona ve alerjiye sebep olmadığı, dermatolojik olarak test edilmiştir.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

Tüy Azaltıcı Roll-on Sir Ağda - Naturel

Tüy Azaltıcı El Ağdası

Tüy Azaltıcı Roll-on Sir Ağda - Azulen